Lekarz weterynarii

Jakub Fatyga


Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (2016). Jego pasją jest medycyna zwierząt egzotycznych, dlatego od samego początku studiów poszerza wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. W latach studenckich członek kół naukowych – Sekcji Chorób Drobnych Ssaków pod opieką dr n.wet. J.Ziętka oraz Sekcji Parazytologicznej i Chorób Zwierząt Egzotycznych pod opieką dr n.wet K.Szczepaniaka, z którymi trzykrotnie zdobywał II miejsce na międzynarodowych konferencjach w Warszawie, Wrocławiu i Lwowie. Swój warsztat szlifował m.in. w gabinecie weterynaryjnym „Kajman”, w przychodni weterynaryjnej „Oaza” oraz „Wetlandia” w Warszawie. Praktykant w Ptasim Azylu oraz Centrum CITES w Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie.

Po studiach w latach 2016-2017 lekarz weterynarii w Przychodni weterynaryjnej „Reptilio” w Katowicach.

Od kilku lat prowadzi swój funpage facebook.com/entuzjascizwierzat gdzie propaguje wiedzę z zakresu chowu hodowli, behawioru i medycyny zwierząt.

Uczestnik wielu konferencji i warsztatów z zakresu chorób zwierząt egzotycznych oraz interny psów i kotów.

Pan doktor w naszej przychodni przyjmuje psy, koty oraz zwierzęta egzotyczne (małe ssaki, gady, ptaki i ryby). Interesuje się interną oraz diagnostyką obrazową, w których w myśl swojej zawodowej dewizy, „mozoląc się nad analizą tropów można dojść po nitce do kłębka”, spełnia swoje detektywistyczne zapędy.

Prywatnie miłośnik dobrego kryminału i podróży małych i dużych. Wieloletni tancerz i amator sztuki kulinarnej. Właściciel suczki Saby i szczurzych bliźniaczek Epilepsi i Egzemy.


Jak do nas trafić

Vetika
ul. Lipska 49
30-721 Kraków
tel.: +48 511 195 708
e-mail: przychodnia@vetika.com.pl
Facebook Pagelike Widget

Copyright © 2014 - 2022 Vetika | Wykonanie: CreativeOne