Lekarz weterynarii

Joanna Gaca

lek.wet Joanna Gaca

KONTAKT


+48 511 195 708

przychodnia@vetika.com.pl


W 2017 roku ukończyła Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Już od dziecka chciała pracować ze zwierzętami choć wtedy jako realizator programów przyrodniczych dla Animal Planet. Życie spłatało jej figla i została lekarzem weterynarii, ale pasja do podróży pozostała.

W czasie studiów wyjechała na zagraniczne praktyki do klinik specjalizujących się w leczeniu małych zwierząt we Włoszech, Turcji i Estonii. Nauczyła się tam patrzenia z szerszej perspektywy na diagnozowanie i leczenie zwierząt i dokładności w tym, oraz poznała międzynarodowe standardy w leczeniu zwierząt.

Najbardziej lubi pracę ze zwierzętami egzotycznymi i w niej chciałaby się doskonalić. Praca z nimi daje jej najwięcej satysfakcji choć lubi również pracować z kotami i psami. Swoje umiejętności stale pogłębia uczestnicząc w licznych warsztatach i konferencjach.

Prywatnie jest właścicielka “domowego mini zoo” w postaci trzech wspaniałych kotów Psotki, Belli i Mili oraz dwóch kawii domowych. W wolnym czasie lubi jeździć na rolkach i łyżwach, czytać dobre kryminały a także projektować i szyć.


Jak do nas trafić

Vetika
ul. Lipska 49
30-721 Kraków
tel.: +48 511 195 708
e-mail: przychodnia@vetika.com.pl
Facebook Pagelike Widget

Copyright © 2014 - 2019 Vetika | Wykonanie: CreativeOne