VETIKA. CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT TOWARZYSZĄCYCH I DZIKICH

W Przychodni Weterynaryjnej Vetika pacjenci otrzymują profesjonalną i kompleksową opiekę, a na pierwszym miejscu stawiamy ich dobro i komfort. Każdym zwierzęciem opiekujemy się z pełnym zaangażowaniem i troską.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu placówki oraz szerokiej diagnostyce laboratoryjnej (badania krwi, moczu, badania cytologiczne, wymazy, posiewy, szybkie testy diagnostyczne) możliwe jest szybkie rozpoczęcie skutecznego leczenia. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami (IDEXX, Vetlab, Laboklin, Lab-wet, ALAB, AnVet) i ze specjalistami z terenu Krakowa i Polski. Posiadamy cyfrowy rentgen, USG, EKG, ciśnieniomierz dopplerowski, skaler ultradźwiękowy, znieczulenie wziewne, specjalistyczny inkubator dla zwierząt, elektrokauter, pompę infuzyjną, aparat do magnetoterapii i laseroterapii, koncentrator tlenu. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje na konferencjach i szkoleniach, aby zapewniać najwyższą jakość świadczonych usług.

Z taką samą uwagą jak psy i koty traktujemy ptaki i zwierzęta egzotyczne. Specjalistycznym leczeniem obejmujemy małe ssaki (gryzonie, króliki, fretki, szopy, jeże, skunksy, lotopałanki i wiele innych), gady (żółwie, gekony, kameleony, agamy, legwany, węże), ptaki (papugi, ptaki drapieżne, drób i gołębie ozdobne). Należymy do międzynarodowych organizacji: AAV (Association of Avian Veterinarians), EAAV (European Association of Avian Veterinarians), AEMV (Association of Exotic Mammal Veterinarians).

Pracujemy w godzinach od 9 do 21. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja wizyt. Nieuniknione są czasami opóźnienia, za co z góry przepraszamy, ale pierwszeństwo mają nagłe przypadki, czyli sytuacje, kiedy zagrożone jest życie zwierzęcia. Prosimy wtedy o wyrozumiałość. Również wtedy, gdy nie odbieramy telefonów – oznacza to, że cały personel jest zajęty pomaganiem pacjentom. Zawsze staramy się oddzwaniać, ale można nam pomóc wysyłając wiadomość z prośbą o kontakt. Od poniedziałku do piątku między 12:00 a 15:00 jest przerwa zabiegowa. Ten czas zarezerwowany jest na zabiegi chirurgiczne i większość pracowników skoncentrowana jest wtedy na znieczulaniu, przygotowaniu pacjenta do zabiegu i operowaniu. W niedzielę świadczymy usługi na zasadzie ostrego dyżuru. Nie obowiązują wtedy zapisy, a usługi są o 50% droższe.

W przychodni znajduje się sklep zoologiczny, w którym można zakupić karmy i diety lecznicze renomowanych firm (m.in. Royal Canin, Hills, Purina) oraz specjalistyczne karmy i preparaty dla ptaków i zwierząt egzotycznych (m.in. Versele Laga, Harrison’s Bird Food, Zuzala, Tivo, Exoterra).

Świadczymy usługi hotelowe dla ptaków i zwierząt egzotycznych.

Dodatkowo zajmujemy się leczeniem dzikich zwierząt – w Vetice działa Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt prowadzony przez Fundację Akcja dla Dzikich Zwierząt, gdzie pomagamy im w powrocie na wolność.


PRACUJEMY W GODZINACH

Sprawdź w jakich godzinach czynna jest nasza klinika. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.


Poniedziałek
09:00 – 21:00
Wtorek
09:00 – 21:00
Środa
09:00 – 21:00
Czwartek
09:00 – 21:00
Piątek
09:00 – 21:00
Sobota
10:00 – 15:00
Niedziela
10:00 – 15:00 ostry dyżur

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA ZDJĘĆ KLINIKI


Jak do nas trafić

Vetika
ul. Lipska 49
30-721 Kraków
tel.: +48 511 195 708
e-mail: przychodnia@vetika.com.pl
Facebook Pagelike Widget

Copyright © 2014 - 2022 Vetika | Wykonanie: CreativeOne