5 jubileusz Vetiki!

18 lipca 2018 0
pocztowka-dzikie.jpg

Minęło już 5 lat odkąd przyjęty został pierwszy pacjent w Vetice! Dużo się przez ten czas wydarzyło; przybyło członków ekipy, przebytych szkoleń, wyposażenia, wydłużone zostały godziny pracy, wprowadzony został niedzielny dyżur. To co pozostało niezmienne, to nasze zaangażowanie w leczenie Waszych podopiecznych. Pracują u nas, począwszy od lekarzy, przez techników i wolontariuszy, same osoby, dla których dobro zwierząt jest najważniejsze. Zawsze będziemy starać się otaczać Waszych przyjaciół jak najlepszą opieką.

W tym czasie została też założona Fundacja Akcja dla Dzikich Zwierząt i zarejestrowany Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. Dzięki istnieniu Fundacji możemy zbierać fundusze na leczenie i rehabilitację dzikich zwierząt trafiających do naszego ośrodka. Jest on prowadzony głównie z funduszy Vetiki i dobrowolnych opłat osób, które przyniosły do nas chore zwierzę. NIE jest dofinansowywany przez miasto.

Z okazji 5-lecia Vetiki przygotowaliśmy 4 okolicznościowe pocztówki, które można otrzymać wpłacając dobrowolną kwotę na leczenie dzikich pacjentów. Dwie z nich przedstawiają naszych pacjentów, jedna zwierzaki naszej ekipy i jedna dzikich pacjentów ośrodka. Można zebrać całą kolekcję 🙂

Dziękujemy, że jesteście z nami!


Skomentuj ten wpis

Twój adres e-mail nie będzię dostępny publicznie Pola wymagane oznaczone są *


Jak do nas trafić

Vetika
ul. Lipska 49
30-721 Kraków
tel.: +48 511 195 708
e-mail: przychodnia@vetika.com.pl
Facebook Pagelike Widget

Copyright © 2014 - 2020 Vetika | Wykonanie: CreativeOne