Nowość – echo serca w Vetice

3 sierpnia 2020 0
królik-pasek-1200x800.jpeg

Informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę w zakresie badań echokardiograficznych ze świetnym specjalistą, dr Pawłem Łypem.

Doktor wykonuje echo serca u psów i kotów, ale również u tych mniejszych i „innych” pacjentów, czym szczególnie skradł nasze serce. Doświadczenie w kardiologii najmniejszych pacjentów zdobywał na macierzystej uczelni, blisko współpracując przez 5 lat m. in. z doktorem Jerzym Ziętkiem z Ambulatorium Drobnych Ssaków UP w Lublinie.
Studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie ukończył w 2014 r., po których rozpoczął studia doktoranckie w Katedrze Epizootiologii i Klinice Chorób Zakaźnych, uzyskując w 2019 r. stopień naukowy doktora. W Klinice Chorób zakaźnych UP w Lublinie stawiał pierwsze kroki w klinicznej pracy ze zwierzętami, oraz nabywał doświadczenia w diagnostyce i leczeniu ciężkich przypadków klinicznych. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych i branżowych w czasopismach o zasięgu krajowym i zagranicznym.
Odkąd pojawił się w Krakowie, był jednym z kardiologów, do których kierowaliśmy naszych pacjentów na badania. Teraz będzie o wiele wygodniej – doktor będzie co dwa tygodnie gościł w Vetice.
Na badanie można zapisywać się telefonicznie lub przez smsy i vetikowy funpage. Można zapisywać swoje psy, koty, małe ssaki (ale na razie poza szczurkami). W przypadku ptaków i gadów najpierw wskazana jest konsultacja z jednym z naszych egzotycznych lekarzy.
Zapraszamy!

Skomentuj ten wpis

Twój adres e-mail nie będzię dostępny publicznie Pola wymagane oznaczone są *


Jak do nas trafić

Przychodnia Weterynaryjna Vetika
ul. Lipska 49
30-721 Kraków
tel.: +48 511 195 708
e-mail: przychodnia@vetika.com.pl
Facebook Pagelike Widget

Copyright © 2014 - 2024 Vetika | Wykonanie: CreativeOne